Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.

Kontakta oss

Vi vill att du ska trivas hos oss så tveka inte att prata med oss på plats om du har några frågor. I receptionen finns bland annat Tindra, Carl, Fia, och Hugo som gärna hjälper dig!

Telefon: 0431-450300

Mail: Vattnetshus@kunskapsporten.nu 

Vattnets Hus på sociala medier

Facebook

Instagram

 

 

 

Sara Hagström

Platschef Vattnets Hus, BAR å TAK, Nordic Hamam
sara.hagstrom@kunskapsporten.nu
010-405 01 19

Roni Donander

Receptionskoordinator 
roni.donander@kunskapsporten.nu
010-405 01 20

Jonas Bengtsson

Teknik- och driftansvarig 

Jonas.bengtsson@kunskapsporten.nu

010-405 01 18

Frida Elmström

Gym & marknadskoordinator
frida.elmstrom@kunskapsporten.nu

Sanne Everberg

Kökskoordinator
sanne.everberg@kunskapsporten.nu

Jaana Svantesson

koordinator Nordic Hamam & BAR å TAK
jaana@nordichamam.se
010-405 01 22

Matilda Ekholm

Badkoordinator
matilda.ekholm@kunskapsporten.nu
010-4050139

Kontakta oss