Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.

Kontakta oss

Vi vill att du ska trivas hos oss så tveka inte att prata med oss på plats om du har några frågor. I receptionen finns Matilda, Benjamin, Isabell, Alice, Tindra och Hilda som gärna hjälper dig!

Telefon: 0431-450300

Mail: Vattnetshus@kunskapsporten.nu 

Vattnets Hus på sociala medier

Facebook

Instagram

 

 

 

Sara Hagström

Platschef Vattnets Hus, BAR å TAK, Nordic Hamam
sara.hagstrom@kunskapsporten.nu
010-405 01 19

Roni Donander

Receptionskoordinator och konferensansvarig
roni.donander@kunskapsporten.nu
010-405 01 20

Per-Åke Lang

Teknik- och driftansvarig
perake.lang@kunskapsporten.nu
010-405 01 18

Frida Elmström

Gymkoordinator
frida.elmstrom@kunskapsporten.nu

Sanne Everberg

Koordinator BAR å TAK,  Bistron och Café Droppen
sanne.everberg@kunskapsporten.nu

Sara Goentorp

Gruppträningsansvarig och Företagskoordinator
sara.goentorp@kunskapsporten.nu

Jaana Svantesson

koordinator Nordic Hamam
jaana@nordichamam.se
010-405 01 22

Sandra Andersson

Vikarierande Badkoordinator från den 10/1-22
sandra.andersson@kunskapsporten.nu
010-405 01 27

Kontakta oss