Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.

Kontakta oss

Vi vill att du ska trivas hos oss så tveka inte att prata med oss på plats om du har några frågor. I receptionen finns Clara, Roni, Karin och Karolina som gärna hjälper dig!

Telefon: 0431-450300

Mail: Vattnetshus@kunskapsporten.nu 

Vattnets Hus på sociala medier

Facebook

Instagram

 

 

 

Sara Hagström

Platschef 
sara.hagstrom@kunskapsporten.nu
010-405 01 19

 

Roni Donander

Receptionskoordinator, företag- och konferensansvarig
roni.donander@kunskapsporten.nu
010-405 01 20

 

Per-Åke Lang

Teknik- och driftansvarig
perake.lang@kunskapsporten.nu
010-405 01 18

Hanna Wernberg Engarås

Badkoordinator 
hanna.wernberg@kunskapsporten.nu
010-405 01 27

 

Inga-Lill Charlesson

Spakoordinator
inga-lill.charlesson@kunskapsporten.nu
010-405 01 22

Sara Goentorp


Gymkoordinator 
sara.goentorp@kunskapsporten.nu

Sanne Everberg

Bistrokoordinator
sanne.everberg@kunskapsporten.nu

 

Kontakta oss